Powrót do góry

 pl  en  ru

EURO EKO POLSKA INVEST GROUP | O firmie

Grupa kapitałowa EURO-EKO-POLSKA Invest Group składające się ze Spółek Euro-Eko-Serwis i Energo-Eko-Plus to liderzy w zakresie odbioru zużytego oleju roślinnego.

Na rynku istniejemy  już 12 lat, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w branży. 

Utylizacja oleju spożywczego przynosi wymierne korzyści zarówno dla natury, jak i człowieka. Dzięki organizacjom takim jak nasze konsorscjum, olej gastronomiczny zamiast zaśmiecać środowisko jest przez nas odbierany i ponownie przetwarzany. Odbiór zużytego oleju roślinnego daje podwójną korzyść, ponieważ może być wykorzystany ponownie do produkcji ekologicznych paliw. W ten sposób unika się produkowania zanieczyszczeń i tworzy zastępcze – ekologiczne źródło energii.


Nagroda Lider Regionu

LIDER REGIONU 2011

W 2011 roku została nam przyznana nagroda Lidera Regionu za dbałość o środowisko oraz dynamiczny rozwój.

Klienci

8000 KLIENTÓW!

Dewizą firmy jest „Służymy Tobie i Środowisku”. I nie sposób się z tą dewizą nie zgodzić, bo dbałość o ekologię powinna towarzyszyć nam na każdym kroku i w codziennym życiu, Euro-Eko-Polska Invest Group oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie.


 

Firma początkowo funkcjonowała pod nazwą EURO-EKO Centrum Zarządzania Odpadami. Intensywny rozwój, do którego zmobilizowały nas między innymi dynamiczne przemiany na rynku olejów posmażalniczych, sprawił, że dziś możemy Państwu zaproponować wysoką jakość obsługi i konkurencyjne ceny. Nasz zespół z sukcesami realizuje ambitne cele. Od 2005 roku nieprzerwanie odbiera i utylizuje zużyty roślinny olej spożywczy i tym samym pomaga chronić środowisko. Dla jego dobra pośredniczy pomiędzy zlecającymi odbiór przepalonego oleju posmażalniczego a firmami wykorzystującymi zużyty olej gastronomiczny do produkcji biopaliw.Naszymi Klientami są zarówno wielkie sieci restauracji, parki rozrywki, jak i duże zakłady produkcyjne


Decydując się na współpracę z nami, klienci liczyć mogą na w pełni profesjonalną obsługę  Stawiamy na solidność oraz stały rozwój, a co za tym idzie, nieustanne zwiększanie jakości i bezpieczeństwa na każdym etapie unieszkodliwiania odpadów. Przywiązujemy dużą wagę do należytej ochrony środowiska, dbając o to, by maksymalnie zapobiegać jego zanieczyszczaniu. Respektowanie obowiązujących norm w tym obszarze jest jednym z naszych priorytetów.  Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia i decyzje,również na ostateczny recycling odpadów. Dzięki starannie przemyślanej logistyce docieramy w każde miejsce na terenie całego kraju, umożliwiając odbiór oleju roślinnego z nawet najbardziej odległych zakątków. 

Nasza propozycja obejmuje także sprzedaż tłuszczów roślinnych i olejów wykorzystywanych w celach technicznych. Jesteśmy w stanie dostosować parametry naszych produktów do potrzeb szerokiego grona klientów, zarówno z kraju, jak i zza granicy

 
 slajd-gazele-biznesu.jpg

Certyfikaty

Certyfikaty

 

 

Posiadamy:

- Nowoczesny zakład produkcyjny

- Myjnię tunelową do mycia i dezynfekcji pojemników na olej

- Specjalistyczną flotę samochodową przystosowaną do przewozu odpadów

- Zezwolenia na odbiór i transport odpadów

- Międzynarodowe certyfikaty REDcert EU

- Wykwalifikowaną kadrę specjalistów 

Jesteśmy na Google+
Google+