Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Akceptuję

O Firmie

Euro-Eko-Polska to jedna z pierwszych firm w Polsce, która uzyskała zezwolenie na ostateczny recykling odpadów tłuszczowych. Na rynku jesteśmy obecni od 2005 roku i możemy się pochwalić 11.000 obsługiwanych punktów, do których należą restauracje, punkty gastronomii czy zakłady produkcyjne. Stosowane technologie oraz organizacja pracy pozwala nam na obiór ok. 13.000 ton zużytego oleju roślinnego/posmażalniczego rocznie. Do tej pory wystawiliśmy 500 000 KPO (Kart Przekazania Odpadu)

Euro-Eko-Polska stawia na ciągły rozwój i inwestycje w rozbudowę czego wynikiem są zakłady w Miedzianej Górze oraz Zgórsku, w którym odbywa się ostateczny recycling tłuszczu. Dwa najważniejsze filary naszej firmy to Klient i Ekologia. Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna, podobnie jak Klient, który może liczyć z naszej strony na profesjonalną, fachową, popartą latami doświadczeń obsługę. Dbamy o jak najlepsze i najdogodniejsze wykonanie powierzonych zadań. Dyspozycyjność pracowników, ich profesjonalizm, rzetelność i otwartość umożliwiają szybkie dotarcie do klientów w każdym zakątku kraju. Zaufanie, jakim obdarzyło nas wiele firm oraz długoletnie doświadczenie są najlepszą rekomendacją.

Zasób 1

Wizytówką Euro-Eko-Polska jest przede wszystkim solidność i fachowość w zakresie oferowanych usług. A jak to osiągnąć? Jak podkreśla zarząd spółki, przede wszystkim poprzez ciągłe doskonalenie jakości, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Firma gwarantuje sumienną realizację zleceń klienta zgodnie z jego oczekiwaniami z uwzględnieniem aspektów środowiskowych, w tym zapobieganiu zanieczyszczeniom oraz zgodnie z prawem. Przestrzeganie wymagań wynikających z przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska traktowane są nadrzędnie. Dewizą firmy jest „Służymy Tobie i Środowisku”.

Dzięki dużej i dobrze rozwiniętej flocie samochodowej doświadczeni kierowcy potrafią sprostać rygorystycznym wymogom przewozu odpadów i obsłużyć każdego klienta na terenie Polski. Specjalistyczne pojazdy wyposażone są dodatkowo w niezbędne sorbenty do usuwania niekontrolowanych rozlewów oleju.

Certyfikaty i wyróżnienia

Paweł Otwinowski, Prezes Zarządu Euro-Eko-Polska:

„Dbałość o środowisko naturalne powinna być czymś naturalnym dla nas wszystkich. Zdecydowaliśmy się podjąć działania w tym kierunku, aby ułatwić innym firmom sprawne funkcjonowanie i odciążyć je przy przestrzeganiu rygorystycznych przepisów. Zaangażowanie naszych pracowników i ich otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że bardzo szybko nasze konsorcjum zyskało tak duże zaufanie i nieustannie dynamicznie się rozwija”
Wydanych Kart Przekazania Odpadu
Odbiór zużytego oleju ton rocznie
Obsługujemy punktów
Doświaczenie na rynku lat

Ponadto posiadamy:

utylizacja zużytego oleju
Nowoczesny
zakład
produkcyjny
utylizacja zużytego oleju
Myjnię tunelową
do dezynfekcji i mycia
pojemników na olej
utylizacja zużytego oleju
Zezwolenia
na odbiór i transport odpadów
utylizacja zużytego oleju
Specjalistyczną
flotę aut przystosowaną
do przewozu odpadów